fbpx

Získej Working Holiday pozvánku do Kanady přes RO

Získej Working Holiday pozvánku do Kanady přes RO

Working Holiday pozvánka do Kanady přes RO

Jak jistě víš, program Working Holiday Canada můžeš využít jen jednou za život. Možná už ale nevíš, že je zde několik organizací (RO = Recognized Organization), které spolupracují s kanadskou vládou a mají každý rok k dispozici omezené množství dalších pozvánek, které mohou udělit zájemcům v rámci svého programu.

Co je důležité, že získání Working Holiday víz přes RO mohou využít i ti, kdo už v minulosti získali WH klasickou cestou! Tento program je tak ideální pro ty, kdo už v minulosti využili programy jako Working Holiday či Young Professionals a chtěli by se do Kanady vrátit. Nebo pro ty, kdo už v Kanadě jsou a chtějí sí získáním Open Work Permitu prodloužit pobyt v Kanadě.

Součástí tohoto programu je také asistence s celým procesem, předodletové příručky a workshopy zaměřené na život v Kanadě, vytvoření CV podle kanadských standardů, jak reagovat na pracovní nabídky a připravit se na pohovory.

Dále naše partnerská RO pořádá každý měsíc ve městech Vancouver a Toronto orientation, kde se seznámíš s městem a zařídíš si daňové číslo SIN.

Také obdržíš asistenci se zajištěním pojištění, letenky, založením bankovního účtu a pořízení kanadské SIM. V neposlední řadě budeš mít přístup k databázi pracovních nabídek vhodných pro nově příchozí do Kanady.

Nakonec budeš mít asistenci během celého programu, kdy se kdykoliv můžeš obrátit na nás nebo na partnerskou RO.

Moc dlouho nepřemýšlej a co nejdříve nám napiš. Máme jen několik pozvánek na další 6 týdnů. Pokud bychom je náhodou nevyužili, partnerská RO je nabídne jiným agenturám po celém světě.

👉 petr@czenadians.cz