fbpx

Začínáme!

Začínáme!

Ahoj! Web je konečně hotový, tak můžeme spustit projekt czenadians – studium, práce a cesta za trvalým pobytem v Kanadě!

Kdo jsme?

Jsme agentura sídlící v centru Vancouveru a zprostředkováváme studium na místních školách, se kterými spolupracujeme. Nově se zaměřujeme na Českou a Slovenskou republiku, ale naše kancelář tu funguje už od roku 1989! To jsem ještě nebyl ani na světě!🙊

Jaké školy a typy studia nabízíme?

ESL jazykové kurzy angličtiny, soukromé a veřejné colleges (odborné/vysoké školy), univerzity, střední školy a letní tábory. Výhodou je, že během studia na college a univerzitě můžeš i pracovat, a pokrýt si tak náklady na studium a život v Kanadě.

Proč s námi?

Sami ve Vancouveru žijeme. Osobně se tak známe s řediteli a dalšími zástupci škol, které pravidelně navštěvujeme a opravdu víme, jak to na jednotlivých školách vypadá, jak probíhá výuka a čím se mezi sebou vzájemně odlišují. Jsme také pravidelně v kontaktu se studenty, kteří zde studují a sdílejí s námi svoje postřehy a zkušenosti, které v rámci svého studia získávají. Pečlivě si vybíráme, s jakými institucemi spolupracujeme, abychom Tobě a ostatním pomohli vybrat tu nejvhodnější školu a program/kurz. Celým procesem Tě provedeme od úplného začátku až po přílet do Vancouveru a budeme tu pro Tebe po celou dobu studia i po něm.

V následujících týdnech budeme přidávat příspěvky, ve kterých se podíváme blíže na to, kdo jsme a co děláme, na konkrétní školy, kurzy, programy, jaký je život ve Vancouveru a v Kanadě obecně. Jak je to s prací, s vízy, s možnostmi se tady třeba i usadit, a mnoho dalšího…

Sleduj nás na Instagramu, Facebooku a YouTube, ať Ti nic neuteče 😉

Pošli nám zprávu, rádi Ti pomůžeme 🙂

Nebo víš o někom, kdo by rád vyrazil do Kanady zlepšit si angličtinu, studovat či pracovat?

Budu rád za sdílení ❤️

Děkuju! 🙂

Petr Horák @horakpetr