fbpx

Working Holiday Kanada přes Recognized Organization 2023

Working Holiday Kanada přes Recognized Organization 2023

9. ledna se otevírá sezóna 2023 programu Working Holiday a opět budeme mít pro vás několik pozvánek od partnerské Recognized Organization (RO), se kterou si můžete zajistit své místo nebo se programu zúčastnit opakovaně.

Co je program Working Holiday Kanada

Jedná se o roční pracovní víza pro Čechy a Slováky ve věku 18–35 let včetně. Každý rok má každá země danou kvótu, tedy počet víz, které mohou jejich občané získat. Pro ČR je to 1000 míst a pro Slovensko je kvóta menší, pro rok 2023 zatím nebyla v den psaní článku informace zveřejněna. Programu se lze normálně zúčastnit pouze jednou za život. Přes Recognized Organization je možné se programu zúčastnit opakovaně. Více informací si řekneme dále v článku.

Oficiální informace o Working Holiday a podmínkách zde:
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/work-canada/iec/eligibility.html?selection=cz-wh#selection

Na začátku roku, kdy zpravidla sezóna každoročně začíná, se otevřou registrace do tzv. poolu, tedy mezi všechny ostatní žadatele. Průběžně začne Kanada náhodně losovat žadatele z poolu a šťastlivci obdrží pozvánku, díky které mohou o víza požádat. Bohužel, zájemců bývá více než samotných pozvánek a na každého se tedy nedostane. Po schválení víz máte jeden rok na to vstoupit do Kanady a víza aktivovat. Od aktivace získáváte pracovní povolení na jeden rok.

Naše agentura poskytuje kompletní asistenci se žádostí o WH klasickou cestou. Přihlášku a potřebné dokumenty nech na nás. Navíc ti pomůžeme připravit se na odlet do Kanady a na tvé začátky v Kanadě. Budeme ti i k dispozici během celého tvého pobytu, takže se na nás můžeš kdykoliv obrátit. Napiš nám na petr@czenadians.cz pro více info.

Jak fungují pozvánky přes Recognized Organization

Recognized Organization, tedy RO, jsou organizace spolupracující s kanadskou vládou, které mají každý rok k dispozici určité množství pozvánek, kterých mohou využít zájemci i nád rámec kvóty danou pro svoji zemi.

Pozvánek máme omezené množství, proto neváhej a v případě zájmu nám napiš co nejdříve.

Dvě hlavní výhody pozvánek přes RO:

 1. Pozvánka je jistá. Není tedy potřeba čekat a doufat ve vylosování.
 2. Přes RO se můžeš programu zúčastnit opakovaně. Přes RO můžeš dokonce získat pozvánku dvakrát, takže se celkem programu Working Holiday můžeš zúčasnit třikrát – jednou klasickou cestou a dvakrát přes RO.

Od RO nezískáš jen pozvánku, součástí programu je asistence s hledáním práce v Kanadě, orientation po příletu do Kanady, přístup do obsáhlé databáze pracovních nabídek a spousta skvělých informací o životě v Kanadě a jak se prosadit na pracovním trhu. No a s čím ti nepomůže RO, s tím ti pomůžeme my – přihláškou do programu, žádostí o víza, pojištěním, ubytováním, SIM kartou, před odletovými informacemi a asistencí během celého tvého pobytu.

Zajištěná práce v kanadském resortu

Nově si můžeš program pozvánky přes RO rozšířit o zajištění práce dopředu v jednom z kanadských resortů.

Lokality resortů

Whistler, Lake Louise, Banff a další.

Pracovní pozice

Práce v hospitality – úklid, recepce, restaurace, kuchyň apod.

Pro koho je vhodný program Working Holiday přes RO

 1. Chceš si zajistit pozvánku a nechceš čekat a doufat ve vylosování
 2. Jsi v Kanadě a chceš si prodloužit pobyt
 3. Už jsi v Kanadě na WH vízech byl/a a chceš se vrátit

Proces

 1. Vyplnění přihlášky
 2. Uhrazení programu v plné výši
 3. Zaregistruješ se do poolu, které pošleme RO
 4. RO tě v nejbližším kole nominuje
 5. Obdržíš pozvánku
 6. Žádáš o Working Holiday víza

Pozvánek je omezené množství, proto moc nepřemýšlej a napiš nám co nejdříve.

petr@czenadians.cz