fbpx

Studium

Proč studovat v Kanadě

Kanadský vzdělávací systém patří mezi ty nejkvalitnější na světě. Studiem získáš mezinárodní zkušenost, svoji angličtinu posuneš na špičkovou úroveň, poznáš místní kulturu a lidi z celého světa. Výhodou je, že kanadské diplomy a certifikáty jsou uznávané po celém světě. Studium je oproti jiným zemím finančně dostupné a pokud budeš studovat college, tak můžeš při studiu i pracovat. Studium je dobrým krokem, jak získat víza a zůstat v Kanadě delší dobu či získat trvalý pobyt. Kromě výběru školy Ti dále pomůžeme i s vízi, dopravou, pojištěním a asistencí během Tvého pobytu ve Vancouveru.

Možnosti studia a práce

Vyber si typ studia, kurz/školu a napiš nám. Společně vybereme vhodný program a provedeme Tě celým procesem od začátku do konce.

Kurzy angličtiny

Jazykové kurzy ESL jsou efektivní forma výuky, pokud se chceš rozmluvit a posunout svoji angličtinu na další úroveň. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, vybrat si můžeš z mnoha kurzů s různou intenzitou a zaměřením.

VÍCE INFO

College a univerzity

Programy na soukromých a veřejných školách. Získej skvělé vzdělání, které Ti pomůže nastartovat kariéru doma nebo v Kanadě. Během celého programu můžeš i pracovat a získat cenné pracovní zkušenosti.

VÍCE INFO