fbpx

Přednáška v Praze: Studium střední školy v Kanadě

Přednáška v Praze: Studium střední školy v Kanadě

🎓 Zajímá tě, jaké to je studovat na střední škole v Kanadě? Přijď na přednášku v Praze a objev svět plný nových příležitostí, kde se budeš moci rozvíjet jak akademicky, tak i osobnostně.

🇨🇦 Z Kanady nás přiletí navštívit Darcy Mullin, zástupce veřejných škol okrsku Okanagan Valley, který se nachází v nejoblíbenější provincii Britská Kolumbie na západním pobřeží Kanady. Na přednášce tak získáš z první ruky cenné informace o životě v Kanadě, vzdělávacím systému, kanadských středních školách a celém procesu.

Stránky školy:
https://international.sd67.bc.ca

🏔️ Okanagan Valley tvoří nádherné jezero obklopené horami. Jedná se o nejkrásnější oblast v Britské Kolumbii a je ideálním místem pro vyznavače přírody a sportovních aktivit. Školy v tomto okrsku mají vlastní hokejovou, fotbalovou, lyžařskou a plaveckou akademii.

🌲 V Kanadě nemusíš vystudovat celou střední školu, ale v rámci svého studia v ČR můžeš do Kanady vyjet třeba jen na jedno pololetí.

🤝 Přednášku pořádá Petr Horák, zakladatel czenadians, který vystudoval univerzitu ve Vancouveru a podělí se s vámi o praktické informace a své zkušenosti.

🍁 Na přednášce jsou vítáni nejen mladí studenti, ale i rodiče, kteří chtějí podpořit své děti v získání zahraniční zkušenosti.

🙌 Nezapomeň vzít s sebou své kamarády.

🤩 Přednáška je ZDARMA.

🗓️ Pondělí 17. dubna 2023 od 18:00
📍 Prostor 39, Řehořova 33/39, 130 00 Praha 3-Žižkov http://prostor39.cz

🙋🏻‍♂️Svoji účast potvrď zde:
https://forms.gle/7DkgVttzDyCVj9877

Budeme se těšit.
Petr Horák
petr@czenadians.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.