fbpx

Přednáška v Praze: S czenadians do Kanady

Přednáška v Praze: S czenadians do Kanady

Přednáška v Praze: S czenadians do Kanady

Pohráváš si s myšlenkou vycestovat do světa? Tak si v diáři zaškrtni neděli 22. sprna a doraž na již třetí ročník přednášky pořádané organizací czenadians, kde se dozvíš o aktuálních možnostech, jak vycestovat do Kanady.

Kdy: neděle 22.8.
V kolik: od 18 hod.
Kde: Impact Hub Praha D10
Registrace: Facebook událost
Vstup: zdarma

Aktuálně je situace ohledně covidu v Kanadě pod kontrolou, a dále tak pokračuje s postupným rozvolňováním pravidel pro vstup do země. Plně naočkovaní již nemusí podstoupit 14denní karanténu. Neočkovaní už nemusí strávit první 3 noci na hotelu.

Aktuálně je tak Kanada nejlepší destinací pro vycestování do anglicky mluvící země.

Na přednášce se osobně potkáš s Petrem Horákem z czenadians. Petr v Kanadě strávil nejprve 6 měsíců v Torontu v roce 2015, kde pracoval v letním táboře, sem se ještě vrátil na 2 měsíce v roce 2017. Od začátku roku 2019 působí ve Vancouveru, kde začal spolupracovat s místní agenturou a vytvořil organizaci czenadians, se kterou pomáhá Čechům a Slovákům vycestovat do Kanady za prací, studiem či trvalým pobytem.

Petr také aktuálně studuje bakalářský program v oboru Management na City University ve Vancouveru. Mimo Kanadu měl možnost žít a pracovat dvě letní sezóny v USA, třikrát navštívil Nový Zéland, kde strávil celkem dva roky. Celkem procestoval okolo 30 zemí a dvakrát obletěl celý svět.

I tobě díky svým zkušenostem pomůže uskutečnit své sny v Kanadě.

Agentura czenadians se zaměřuje primárně na program Work and Study, díky kterému můžeš kdykoliv vycestovat do Kanady za studiem College nebo univerzity. Během celého programu můžeš i pracovat. Spolupracujeme se školami po celé Kanadě. Program je ideální také pro ty, kteří chtějí do Kanady vycestovat na tzv. Gap Year, získat mezinárodní vzdělání, pracovní zkušenosti, zlepšit si AJ či přejít po studijním programu na pracovní víza a získat trvalý pobyt v Kanadě.

Zde se můžeš podívat na záznam z minulého roku:

Na přednášce 22.8.2021 v Praze si povíme o aktuálních pravidlech pro vstup do Kanady. Na konci bude prostor pro dotazy.

Budeme se těšit!
Petr
@horakpetr