fbpx

Pojištění

Zdravotní pojištění do Kanady

Ať už pojedeš do Kanady na turistická víza, studovat College či univerzitu, nebo pracovat přes program Working Holiday, jsi povinen mít sjednané cestovní pojištění na celou dobu pobytu. Potvrzení o cestovním pojištění buide od Tebe vyžadováno od imigračního úředníka při vstupu do země.Doporučujeme cestovní pojištění AXA. Přes odkaz níže můžeš uplatit slevu 50%, kde si pojištění sjednáš na oficiálních stránkách AXA. Pojištění můžeš využít i pro jiné destinace, než Kanada.

Sjednat cestovní pojištění AXA

Alternativou je britská True Traveller, která je nejoblíbenější volbou mezi cestovateli z celého světa. True Traveller nabízí vysoké limity krytí za skvělou cenu. Pojištění lze sjednat jak z Česka tak ze zahraničí až na 18 měsíců a případně lze pojistku prodloužit.
V základním balíčku je již zahrnuto 90 sportovních aktivit. Další aktivity lze připojistit v rámci Adventure Pack. Celé pojištění si můžete poskládat doslova na míru svým potřebám.
Po Brexitu nemohl True Traveller pojišťovat občany Evropské unie. Nedávno ale otevřela pojišťovna pobočku v Evropě a to dokonce v Praze. Znovu tak můžeme využít služeb této populární pojišťovny. 

Sjednat cestovní pojištění True Traveller