fbpx

Mise a vize czenadians

Mise a vize czenadians

Naše mise

Naším posláním je pomáhat lidem vycestovat do světa. V dnešním globálním světě věříme v hodnotu znalosti cizího jazyka a umění komunikovat v několika jazycích. Věříme, že každý by měl alespoň jednou za život vycestovat na delší dobu do zahraničí. Vystoupením ze své komfortní zóny si projdeme osobním rozvojem, naučíme se být více nezávislí a jsme schopni se vypořádat s překážkami, které nám přijdou do cesty. Cestování většině lidem pomáhá uvědomit si, čemu se dále v životě věnovat a jakým směrem se ubrat.

Kanada je momentálně zemí s obrovským množstvím příležitostí, které dále otevírají celý svět. Hlavním závazkem czenadians je mít klienty vždy na prvním místě před zájmy společnosti a zájmy partnerských institucí, se kterými spolupracujeme. Našim cílem je individuálním přístupem nalézt nejlepší cestu, která pomůže jednotlivým klientům dosáhnout jejich cílů.

Žijeme v době, kdy máme svobody a příležitosti, které generace před námi neměly. Nikdy není pozdě a vždy je správná chvíle.

Naše vize

Naší vizí je být nejlepší agenturou na českém a slovenském trhu, která zprostředkovává studijní a pracovní programy v Kanadě. Nejlepší pro nás neznamená celkový počet klientů – ale jak jsme schopni individuálním a nezávislým přístupem nalézt pro zájemce ideální program, který jim pomůže v dosažení jejich krátkodobých a dlouhodobých cílů. Abychom byli úspěšní, je nezbytné být experty ve znalosti jednotlivých programů s a aktuálním přehledem o kanadském vzdělávacím systému, pracovním trhu, imigrační politice a dalších trendech. 

Chceme být ostatními lidmi a společnostmi respektováni pro náš pozitivní, osobní, otevřený a trasparentní přístup se zákazníkem vždy na prvním místě. Chceme být respektováni pro naše nasazení, zapálení, rychlou komunikaci, poctivost a příběhy lidí, kterým jsme pomohli.

V roce 2020 chceme postupně otevřít další trhy mimo Českou a Slovenskou republiku jako začátek cesty pro naše globální působení.