fbpx

Kanadská SIM karta

Kanadská SIM karta

Nech si poslat kanadskou SIM ještě před odletem. Dopředu si ji aktivuješ ke dni, kdy přiletíš do Kanady a hned tak budeš mít připojení k internetu. Což, co si budeme, značně v dnešní době všechno zjednodušuje 🤷🏻‍♂️😁

SIM karta a mobilní operátoři v Kanadě

V rámci všech tarifů je neomezené volání v rámci Kanady, neomezené SMS po celém světě. Jediné, v čem se jednotlivé plány liší, je objem dat. Neoblíbenějším tarifem je plán s 25 GB dat. Na velmi krátkou návštěvu můžeš zvolit plán na 7 dní, jinak využiješ plány na 30 dní.

Níže najdeš přehled tarifů. Ceny jsou bez 12% daně.

Kromě fyzické SIM můžeš v Kanadě zvolit také variantu eSIM, tedy elektronickou SIM. Přehled podporovaných telefonů zde:

Aktivace

Největší výhodou je aktivace dopředu. Buď si od nás necháš poslat SIM kartu zdarma nebo ti pošleme postup k aktivaci eSIM. Před každým 30 denním (nebo 7 denním) cyklem buď uhradíš platbu ručně nebo si se svým účtem spáruješ platební kartu.

Zrušení služby

Pokud už nebudeš chtít tarif využívat, je to snadné, nemusíš nic oznamovat nebo rušit, prostě jen přestaneš platit další období. Po dalších 30 dnech ti bude číslo automaticky zrušeno.

Super aplikace

Velkou výhodou je také velmi šikovná aplikace, kde najdeš veškeré info o svém tarifu, vyčerpaných datech, změně tarifu na jiný objem dat a platbách.

Přenos čísla od jiného operátora

Pokud už v Kanadě jsi a máš jiného operátora, jednoduše si můžeš přenést své telefonní číslo a změnit poskytovatele.

Cena za SIM

Cena za fyzickou SIM kartu je 100 Kč. Cena zahrnuje i poštovné v rámci ČR. Elektronický SIM karta, tedy eSIM, je zdarma.

👉 Pro více info a zaslání SIM na tvoji adresu napiš email na petr@czenadians.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.